Gdy słucham co mówisz, widzę, kim jesteś

rekomendacje – Mówidełko

Rekomendacje

29/04/2019

Fragment maila, jaki przyszedł dziś na skrzynkę naszej strony. Niestety bardzo często zdarza się, że trafiają do nas rodziny, które nie otrzymały pomocy; takich historii jest mnóstwo…Czytaj więcej

30/12/2018

Współpracę z Panią Kasią rozpoczęliśmy ok 2 lat temu. Antoś(MW) uczęszczał do 6 latków i właśnie wtedy po raz pierwszy usłyszeliśmy,że z naszym synem coś jest nie tak ponieważ w szkole  nie mówi. Po szczegółowym wywiadzie z nauczycielką okazało się że Antek nie rozmawia z dziećmi z klasy,ani wychowawcą ze szkolnej świetlicy oraz nie nawiązuje kontaktu z innymi pracownikami szkoły, z nauczycielką kontaktował się wyłącznie szeptem.

Czytaj więcej

30/12/2018

Kiedy usłyszeliśmy, że nasz synek ma mutyzm wybiórczy nie wiedzieliśmy co mamy robić, gdzie się udać, jak mu pomóc. Szukaliśmy w internecie wskazówek, szkoleń dla rodziców i tak poznaliśmy Panią Kasię. Dzięki jej wsparciu i wskazówką przekazywanym podczas konsultacji on-line terapia naszego syna może być prowadzona na terenie szkoły. W czasach kiedy internet ma praktycznie każdy takie konsultacje są rewelacyjnym rozwiązaniem.

Czytaj więcej

Made by kamilbartusik.pl