Gdy słucham co mówisz, widzę, kim jesteś

rekomendacje – Mówidełko

Rekomendacje

30/12/2018

Współpracę z Panią Kasią rozpoczęliśmy ok 2 lat temu. Antoś(MW) uczęszczał do 6 latków i właśnie wtedy po raz pierwszy usłyszeliśmy,że z naszym synem coś jest nie tak ponieważ w szkole  nie mówi. Po szczegółowym wywiadzie z nauczycielką okazało się że Antek nie rozmawia z dziećmi z klasy,ani wychowawcą ze szkolnej świetlicy oraz nie nawiązuje kontaktu z innymi pracownikami szkoły, z nauczycielką kontaktował się wyłącznie szeptem.

Czytaj więcej

30/12/2018

Kiedy usłyszeliśmy, że nasz synek ma mutyzm wybiórczy nie wiedzieliśmy co mamy robić, gdzie się udać, jak mu pomóc. Szukaliśmy w internecie wskazówek, szkoleń dla rodziców i tak poznaliśmy Panią Kasię. Dzięki jej wsparciu i wskazówką przekazywanym podczas konsultacji on-line terapia naszego syna może być prowadzona na terenie szkoły. W czasach kiedy internet ma praktycznie każdy takie konsultacje są rewelacyjnym rozwiązaniem.

Czytaj więcej

30/12/2018

Czat z wychowawcą chłopca z mutyzmem wybiórczym.

Pani Kasiu kochana jak Pani to robi M. normalnie odzywa się na lekcjach, zgłasza regularnie, patrzy na mnie patrzy w oczy, nawet dziś śpiewał. Hurrra!!!!!! Zrobił  wielkomilowy krok do przodu, Jest odważny, broi tak jak inni chłopcy.

A na koniec najlepsze: Wyszedł na środek i powiedział wierszyk głośno!łał ! a to duży sukces ! Możemy sobie pogratulować !

Made by kamilbartusik.pl